Laitelkaa tulemaan kaikkia polttari ideoita mitä mieleen tulee. Siskolla ois polttarit ensi kuussa..
Jos ois yksi pidempi viestijuttu niin ei tarttis kamalasti klikkailla. Laiska kun oon ;P
Löysin jo paljo juttuja amoriinista (www.amoriini.com)mm. kullanhuuhdonnan ja ankannäkösen saunan, mutta lisää siis juttuja kiitos!
Kaikkia polttari ideoita
4
2226
Vastaukset
- ex.parasmies
...vietiin kaveri kupattavax ja tykkäs oikeen kovasti...
- bestkaaso
No oot kyllä laiskimus. Itse et ole valmis tekemään mitään, mutta muiden, ventovieraiden, pitäisi käyttää kullankallista aikaansa auttamiseesi. Julkeat vielä myöntää että olet patalaiska. Keksi itse, niin ei tarvii klikkailla yhtään! Tai lue tätä viestiä ja mieti sen sisältöä tarkkaan.
- Umma75
Mikä idea tossa nyt on? kai täällä saa jutella, keskustelupaikkahan tää on. Mene pois jos et halua osallistua!
Musta toi on hyvä idea, että täällä ois joku isompi pino juttuja. Turhaa klikkailua muuten.. - bestkaaso
Umma75 kirjoitti:
Mikä idea tossa nyt on? kai täällä saa jutella, keskustelupaikkahan tää on. Mene pois jos et halua osallistua!
Musta toi on hyvä idea, että täällä ois joku isompi pino juttuja. Turhaa klikkailua muuten..Mene itse pois jos ei kommenttini kiinnosta. Kai täällä nyt saa oman mielipiteensä ilmaista. Samanlainen laiskamato olet sinäkin. Keksi itse polttari-ideoita. Mene pois kritisoimasta siitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit585503Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT4334779Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483919KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1913479Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku142586Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei222345Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182308Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1542101- 1282059
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241529