Olen sitä mieltä että.....

...Beckham on rumilus. Ja täystyhjäpää.
11398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kun ajattelee, että tulisiko itsestä tollanen jos olisi noin suosittu... Kun suosioon tottuu, niin siitä tulee varmaan niin kuin huumetta. Haluaa vaan enemmän. Ei osaa elää enään ollenkaan ilman sitä. Kaipaa niitä perässä kulkijoita. Jotka koko ajan kehuu ja muuta paskaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miemie kirjoitti:

...Beckham on rumilus. Ja täystyhjäpää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu