Ootteko nähneet, että Hanna keikkailee jossain? Älyttömän hyvä ääni tangokisoissa, mutta missä mimmi luuraa? Luulisi, että tuplaprinsessalla on haluja ja mahdollisuuksia tulla kansan eteen laulamaan? Kyllä lähtisin ihan mielenkiinnosta katsomaan ja tanssimaan. Onko tehnyt omaa sinkkua tms?? Jos ootte ollu keikalla, niin kertokaa kommentteja. Osaako laulaa muutakin kuin tangoo? Millaiselta muuten vaikuttaa?
Hanna Talikainen?
Jampe Turuust
3
605
Vastaukset
- Sontti
Joo, kyllähän noita tangoprinsessoja riittää, joka vuosi tulee lisää ja lisää... laulajia riittää......
- pete380
Hannan keikat http://www.tanssi.net/fi/s/LO.html
- Anonyymi
TAITAA OLLA YLELLÄ RADIOTOIMITTAJANA TÄTÄ NYKYÄ < KATAJARAHKO... ELI EX TALIKAINEN
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-195975Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite855592Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin983608- 1253604
- 1221350
- 571297
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301222- 381019
- 451013
- 26979