jalkapöydän nikamat

Työtapaturma siirti jalkapöydän nikamia sivusuunnassa paikaltaan;lääkäri käski kävellä ja nyt kun tapahtumasta on kohta 2 kuukautta jalka on edelleen turvoksissa ja epänormaalin oloinen.Lienee leikkaus edessä mutta minkälainen:onko kellään vastaavaa tapahtumaa?
1234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moi,

Paha jalkaterän ja nilkan vamma on itsellänikin, eli veneluu oli sijoiltaan joka sitten leikkausessa laitettiin paikalleen. Laita vähän lisäinfoa tuosta jalkaterästäsi... mitkä luut ovat pois paikaltaan jne...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


leikkausko edessä? kirjoitti:

Työtapaturma siirti jalkapöydän nikamia sivusuunnassa paikaltaan;lääkäri käski kävellä ja nyt kun tapahtumasta on kohta 2 kuukautta jalka on edelleen turvoksissa ja epänormaalin oloinen.Lienee leikkaus edessä mutta minkälainen:onko kellään vastaavaa tapahtumaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu