nyt härnää

mulla on -94 escort 1.8i ja se kuluttaa kohtuuttomasti. Mäntsälään ja takasin 20L on paljon ku ennen on päässy kymmenellä litralla. Vuotoja ei oo havaittu ja kone käy muutenki normaalisti eikä oo tukossa oisko ASIALLISIA ehdotuksia?
3620
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Alkaahan sillä tota ikääkin jo oleen.

Äänestä

pääsisin mäntsälään ja takaisin vaikka edes 30 litralla niin olisin tyytyväinen

Äänestä

riippuu mistä lähtee mäntsälään.
jos nuorgamista lähet ,sehän on aika hyvin,vai mitä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

mulla on -94 escort 1.8i ja se kuluttaa kohtuuttomasti. Mäntsälään ja takasin 20L on paljon ku ennen on päässy kymmenellä litralla. Vuotoja ei oo havaittu ja kone käy muutenki normaalisti eikä oo tukossa oisko ASIALLISIA ehdotuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu