HELP!!

Miten saan takaisin käyttäjätilin minkä olen vahingossa poistanut? koska menetin siten kaikki tiedostot mitä olin tallentanut koneelle..vai saako mitenkään takaisin??
4178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

viet sen tietojenpalautusliikkeeseen niin ne hoitaa homman. tosin tulee erittäin kalliiksi eikä välttämättä kaikkia tietoja saa takaisin jos olet tehnyt koneella sen poistamisen jälkeen jotain.

Äänestä

Kyllä ne tiedostot on edelleen tallella C:\Documnts and Settings\Käyttäjänimi, jossa Käyttäjänimi=poistetun tilin käyttäjänimi.

Äänestä
  • määrätty poistettavaksi.

    Äänestä

Jos ei ole enää tallessa, voit kokeilla palauttaa niitä ohjelmalla, kuten File scavengerillä....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JGKHDKUÖOIEUH kirjoitti:

Miten saan takaisin käyttäjätilin minkä olen vahingossa poistanut? koska menetin siten kaikki tiedostot mitä olin tallentanut koneelle..vai saako mitenkään takaisin??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu