Olen päättänyt lakata käyttämästä rekisteröityä nickiä "moonman-54".
Jos tuon nickin joku muoto chateissa käy, niin sen tai niiden takana on joku toinen henkilö kuin minä.
Pidän silti nickin rekisteröitynä edelleen.
Onnitteluni onnistuneen häirintäkampanjan ja mustamaalauksen johdosta:)
moonman-54 jättää hyvästit.
Jos tuon nickin joku muoto chateissa käy, niin sen tai niiden takana on joku toinen henkilö kuin minä.
Pidän silti nickin rekisteröitynä edelleen.
Onnitteluni onnistuneen häirintäkampanjan ja mustamaalauksen johdosta:)
moonman-54 jättää hyvästit.
Vastaukset 11
Vanhimmat
enkä tiijä misä mennään.
Mutta otan osaa.
Harmi.. kanssas joskus ollut mukava jutella,
kuis nyt käy huulenheiton...
kuu-ukko oot, joka moonmannina maailmanmenoa palstalla kirjoitteli, niin elä ihmeessä luovuta, tuokin palsta ja sen taso putosi lujaa lähdettyäsi;)'''
ylläoleva "sama" ei ole minä
No sulla noita nikkejä riittää, vaikka tuosta luovut. Sinä olet niin chat-friikki että sinut linjoilla näkee ja häiriköimässä niillä monilla muilla nikeillä. Että ei oo pelkoo, että sinä et jatkais sitä samaa rataa.
hahhahaha sanon mä....sää et sättiä jätä...kyllä sä siellä edelleen häiriköit niikuin ennenkin...ja haukut ihmisiä....sulla niitä nikkejä riittää....ainahan sä juttelet ittesi kanssa ja olet niin miehen kuin naisenkin nikeillä...siellä...kyllä SINUT tunnetaan...mutta toivottavasti älyät haihtua..jonnekin muualle..
vanha viisaus.
Varas luulee kaikkia varkaiksi.
Ai sä luulet moonman et sinua vielä joku uskoo, suurvalehtelija ja paskanpuhuja.Sulla niin monta nikkiä että et taida itsekään niitä kaikkia muistaa.Menisit itseesi ja miettisit käytöstäsi,Sinuako muka mustamaalattu..hmmm.
Häirikkö...SINÄ...
......Sinne sovita....moonmankin....Ollaan niiko ei oltaskaa kaikkine murteinemme sun muine pahheinemme...eiks nii....aikusia ollaan kaikki ainaskii olevinnaa.....vaikka allekirjoittanut myöntäääkin, että ei sitä minustakaan aina huomaa....hehehe,,,,JOULUKII TULLOO....NII ET KAIKIL OISKII HYVÄ MIELI SILLOKII:::)))))))
... olen Manrukan kanssa.
En minäkään ain aikuinen :)
mutta pittääkö ain riitaa huastaa
Joulutunnelmia
Come ON ihmiset!! lukekaas mitä moonman kirjotti..ei suinkaan hän aikonutkaan häippästä chatista,vaan herrasmiehenä luovuttaa nickinsä jonkun siihen ihastuneen käyttöön,niin sitä pitää.
sinä olet pitkään chttaillut nikilläsi ja sinulle vamaan on muodostunut käsitys, ketkä feikkaavat. Viitsitkö lähettää minulle nikit keitä epäilet jos asialle voitaisiin jotain tehdä. [email protected] voiha olla ettei asialle mitään voi mutta......