tuki tuli jo

Elikkäs sain jo rahat... Onkohan kelalla painettu väärää nappia... heh!?

Mites muilla? Tuenhan pitäisi tulla vasta ensi kuussa. Ei tässä sinällään mitään pahaa ole tapahtunut... mutta ihmettelen!!!
2516
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olen minäkin saanut opintotukea tältä kuulta :) olen tosin nostanut koko kesän ajan.

etkö osaa lukea opintotukipäätöstä kun olet niin hämmästynyt??

Äänestä
  • Eli osaan lukea jos näen tekstin... ;) Mutta päätös ei ole vielä tullut minulle asti!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko muita kirjoitti:

Elikkäs sain jo rahat... Onkohan kelalla painettu väärää nappia... heh!?

Mites muilla? Tuenhan pitäisi tulla vasta ensi kuussa. Ei tässä sinällään mitään pahaa ole tapahtunut... mutta ihmettelen!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu