Tykkääkö tytöt laihoista, aika ryhdittömistä pojista? Itse olen tälläinen ja mua joskus hävettää kävellä kaupungilla kun oon niin laiha. Lapaluut törröttää takaata ikävästi ja koko ajan pitää yrittää pitää selkää suorassa. Lihaksia nyt ei tietenkään ole.
Mitä mieltä tytöt?
Pojuuu17vewew
131223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
yhtä söpöjä ne on kuin muutkin :D
Laihat pojat on ihania ^^
ihan ok. jos muuten oot hyvä tyyppi ja kivan näkönen niin ei sillä oo mitään merkitystä. ja ainahan sitä voi vähän liikkua enemmän jos siltä tuntuu mutta ainakaan mulle ei tarvii olla mikään lihaskimppu.
yks lysti ulkonäöstä jos ihana muuten olet!
Ryhti pitää olla! Jos on huono ryhti, se antaa velton, huonon vaikutelman! Kasassa kulkeva luuranko ei mun mielestä ole kovin sexy. Kanna itsesi mielummin ylpeänä.
Ryhtiä ei pysty parantamaan... :(
Laihuudessa ei ole mitään vikaa, mutta jos ryhdittömällä tarkoitat kyyryselkää, niin sori vaan, en tykkää.
Kannattaa olla ylpeä itsestään ja kävellä suorassa, pää pystyssä. Ajattele että olet maailman paras! Itsevarmuus on seksikästä (ei kuitenkaan liika itsevarmuus)
Mitä väliä sillä ulkonäöllä on (oma ukko 100 kg), jos ihminen on sisältä kaunis, eli ystävällinen.
toisaalta, minua kyllä hieman nolottaisi, jos olisin "isompi" kuin poika :S
Pituutta löytyy yli 180 cm. Aika pitkä tyttö olet jos oot pitempi :P
luonne luonne luonne
siinä kolme sanaa sulle
siitä että poikaystävä on semmonen korsto jonka käsien huomassa pahat miehet ei käy kiinni:D
Sun pitää vaan rohkeesti kävellä selkä suorana, ja jos susta tuntuu et joku töllää sun laihuuttas, niin oo niin kuin et huomaiskaan sitä. Ole vaan oma ittes ja rohkee!! :)