Rupeisin ehkä harrastamaan hiphop-tanssia mut en tiiä tanssiiko sitä enemmän pojat vai tytöt eli onko se enemmän poikien kuin tyttöjen "laji"?
hiphop-tanssi
tietämätön tyttö
4816
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sopii molemmille vallan hyvin..
kiitos! :D
mäkin oon ajatellut semmosta harrastusta, mutta mietin samoja ongelmia ja sen lisäksi vielä sitä että missä harrastaa ja olen lyhyt ikäisekseni niin plekään myös syrjintä mahdollisuutta (:
minäkin olen ajatellut jotain tälläistä tanssia mutta en tiedä voisinko tanssia koska en tiedä mikä siinä on ikäraja, olenko liian painava siihen ja vielä yksi syy on että haittaako jos en osaa kuperkeikkaa(xD)...........minä vähän luulen että mitä pienempi olet sitä helpompi sinun on tanssia ja vinkkinä vain: jos ryhdyt tanssimaan ja sinua syrjitään niin menet vaan ja vedät niitä kuonoon xD.