Eikö mulla

naisella ole mitään mahkuja naismailmassa. Tuntuu että kaikki hakee vain trimmattua missiä. Masentaa.
2509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

häntä pystyyn nainen!!!Ei kaikki ole niin pinnallisia.Kyllä se yleis vaikutelma on a ja oo!!!.Hymyä huuleen vaaan!!!

Äänestä

mutta en ajattele noin. Ne jotka hakee vaan timmissä kunnossa olevia aerobikkaajia ovat mielestäni aika pinnallisia. Usko vain hani, meitäkin joku arvostaa. Minäkin olen 55vee enkä edes epäile sitä. Hei-me ollaan upeita NAISIA!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tavallisen näköisellä kirjoitti:

naisella ole mitään mahkuja naismailmassa. Tuntuu että kaikki hakee vain trimmattua missiä. Masentaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu