Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

n+n+m

tapahtuipa kerran niin et....
loput täält tekemiltä sivuiltanui...takuu varmaa kamaa=)

http://www.outwar.com/page.php?x=138950
13699
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei,mulkku, lopettasit noitten vittumaisten linkkien levittämisen, en edes klikkaa tosta, kun olen lukenut, että se rupeaa asentamaan jotain paskaa koneelle...joten JOS TYÖNTÄISIT TON LINKIN VAIKKA PERSEESEES, etkä aiheuttaisi harmia toisille, jooko..?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


imutusta ja ja..... kirjoitti:

tapahtuipa kerran niin et....
loput täält tekemiltä sivuiltanui...takuu varmaa kamaa=)

http://www.outwar.com/page.php?x=138950

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu