ei kai vaan

apua.. en kai vaan ole allerginen marsuille...
minulla on ollut jo yli vuoden marsuja ,mutta nyt on nuha silmiä kirvelee ja kurkku on kipeä onkohan se jotain syysnuhaa onko kokemusta luopua en voi pikku kuikuttajista voinko tehdä jotakin??????
auttakaa!!!!!!
2178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuulostaa lenssulta... Toivottavasti menee ohi pian!

Äänestä

Hei!
Ei välttämättä ole allergiaa tai flunssaa. Nyt on ollu niin kuiva kesä, että monella ei-allergisellakin nenä kutisee....

Eli siivoa kunnolla häkki ja muutenkin koti ja odottele sadeilmoja, että ilmakin puhdistuu...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

apua.. en kai vaan ole allerginen marsuille...
minulla on ollut jo yli vuoden marsuja ,mutta nyt on nuha silmiä kirvelee ja kurkku on kipeä onkohan se jotain syysnuhaa onko kokemusta luopua en voi pikku kuikuttajista voinko tehdä jotakin??????
auttakaa!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu