Voisitteko auttaa?? Kun olen tällainen tavallinen tallaaja monen mielestä kaunis,mutta liian tavallinen piireihin. Mikä minun pitää olla pissikö että pääsen piiriehin. Poikien kanssa ei ole ongelmia pojat kyllä välittää tällaisena minusta, mutta en saa poikaystävää kun kaikki koulun pissikset täyttää poikien päät kaikella valheella ja kääntää nekin minua vastaan. :/
En ole mikään rillipäinen hikke koulussa. Minua harmittaa se että jos minua tullaa pyytämään joskus johonkin niin sekin on sitä varten että minä teen kaikki niin sanotut rumat asiat niiden puolesta ja se alkaa tympimään.. Elikkä se mitä teiltä pyydän on se että voitte auttaa minua ja kertoa mitä voin tehdä?? :D olisitteko avuksi tällaiselle tyttöraukalle jota nykyään kaikki syrjii. Mikään ei johdu pukeutumisesta koska pukeudun muodikkaasti ja sun muuta, kaikki johtuu siitä että luonteeni ei ole muukun kiltti ja ymmärtäväinen,sosiialinen. Ja nykyään ne pojatkin tahtovat pissis/kovis tyttöjä ei tietenkään kaikki mutta auttakaa kiltit odotan pikaisesti vastuksia ja kiitos vastauksista etukäteen :DD olisin kiitollinen jos saan monta vastausta :DD kiitos kiitos paljo.
En ole mikään rillipäinen hikke koulussa. Minua harmittaa se että jos minua tullaa pyytämään joskus johonkin niin sekin on sitä varten että minä teen kaikki niin sanotut rumat asiat niiden puolesta ja se alkaa tympimään.. Elikkä se mitä teiltä pyydän on se että voitte auttaa minua ja kertoa mitä voin tehdä?? :D olisitteko avuksi tällaiselle tyttöraukalle jota nykyään kaikki syrjii. Mikään ei johdu pukeutumisesta koska pukeudun muodikkaasti ja sun muuta, kaikki johtuu siitä että luonteeni ei ole muukun kiltti ja ymmärtäväinen,sosiialinen. Ja nykyään ne pojatkin tahtovat pissis/kovis tyttöjä ei tietenkään kaikki mutta auttakaa kiltit odotan pikaisesti vastuksia ja kiitos vastauksista etukäteen :DD olisin kiitollinen jos saan monta vastausta :DD kiitos kiitos paljo.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Etin sunlaista tyttöä yötä päivää kun ei ole maailmassa montaa tommosta jäljellä:/ pissiksiä melkein kaikki.. että on tällaisia tavallisia tavispoikiakin olemassa
No kiva että sellasiakin jätkiä viellä on olemassa. Kun kaikki tuntuu olevan fruittareita koviksia ja sun muuta kakkaa... :D
Ja jos voisitte laittaa lisää vastauksia ja laita sinäkin nic "epätoivoinen" lisää kommenttia :D kiitos taas etukäteen *niiaus ja kumarrus* Kiitos kiitos :D:D xDD äkkiä nyt niitä vastauksia thankyou
Moi Tyttö 15. Mistäpäin oot? Tunnistin itseni tekstistäsi. Mulla juuri sama juttu kun sulla, ja ikää mulla myös 15. Meidänkin koulu on täynnä kaikenmaailman kovis ja fruittari kundei. Ja tytöt tosi ********. Mutta kirjota sähköpostia: [email protected], jos haluat jutella lisää.
Kyllä nykyään tuntuu että kaikki on semmosia jotka hakee vaan suunnilleen leikkiseuraa viikoks tai petikamua:/ fruittarit on perseestä, pukeudun normaalisti:D en juo, en polta, haluan rakastaa..
Joo tää ongelma on varmasti tuttu monelle. Ja on ollu kyllä aika lailla tuttu mullekkin :/ Mut toi on tota yläastemeininkiä.. viimestään lukiossa tosta päästään eroon ja jätkät rupee kiinnittään vähän huomioo muuhunki, ku siihen, että onko koulun suosituin.
Ehdotan että oot oma itses ja pukeudut miten haluut. Mäkin kyllä oon alistunu siihen, että pakko jotenki pukeutuu sen mukaan mikä on in, mut pidä kuitenkin raja siinä.
Kyllä toi homma menee ohi ja kaikki rupee arvostaan sua semmosena, kun oot.. sit ne pissiksetkin häpee omaa pissismäisyyttään parin vuoden päästä :D niinhän se menee.
Ja kyllä varmasti pärjäät, kun oot mukava kaikille ja ilmeisesti sosiaalinen jne. Ei mitään hätää :)
Kiitos kaikille *niiaus ja kumarrus* vikit olivat täydellisiä ja tiedän että tämä on yleistä, mutta kun minusta tuntuu että tarvitsen hellyyttä ja huolenpitoa nytten enkä sitten parinvuoden päästä.
Ja lisää vinkkejä kiitos etukäteen kaikille taas kerran. Pliis laittakaan lisää ja jätkät mielällään laittakaan viestiä kanssa että pissis vai tavallinen lettipäinen "maalais" tyttö :DD
Ja sinä yks tytteli voin laittaa viestiä mielelläni mutta ei ole sähköpostia :/ *nyyhky*
*ruttu* kaikille kiitos vastauksista viellä kerran ja heittäkääs lisää komemnttia kiitos paljon oeltte tärkeitä kaikki :D ainiin ja olen muuten helsingistä :DD
"tuntuu että tarvitsen hellyyttä ja huolenpitoa nytten enkä sitten parinvuoden päästä."
Tota nimenomaan haluaisin antaa:/
suhtaudun pissiksiin samanlailla kun kehen tahansa ihmiseen, mut semmoset kunnon luonnonlapsimaalaistytöt on mulle oikeita tyttöjä:p semmosen ku sais niin en kyllä hevillä hukkais.
Semmoset pissisteiniangstit jotka huutaa kurkkusuorana kun kynsi katkee tai meikit leviää on oksettavia yäk hyi
joo ei mua kyllä vähempää vois kiinnostaa jokku pissikset/teini hevarit :D
sun täytyy vaan kai sitten odotella että löytäsit jonku kunnollisemman miehen/pojan
No kiitos moraalista ja vastauksesta lisää vastuksia kiitos. no niin kai miun pitää :D
Useimmiten jäktät ei tykkää likasta josta ei kukaan muu tykkää.
Katsos usein jätkät ovat aika kusipäitä. Kerran kun ne saa tytön hankittua niin ne sen jälkeen haluaa vaan uusia "saaliita" ei niitä kiinnsta ketä he ovat. No joo mut näin sinuna yrittäisin pitää hauskaa ja odottaa että jostain poika ilmestyy.
Ja muista se on ihan kiva jos tytötkin tekisi aloitteita!
mieluiten kyllä seurustelisin sellasen kanssa jonka persettä ei kaikki nuolis