elikkäs saako simeille keskenmenoo millään koodilla tai jollain muulla tavalla ja mielellään että niille jäis muisto???? vastatkaa pian pliiiiiiiiisssss!!!!!!!!!!!
Keskenmeno?
\/o\/?
4584
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sen saa jollakin raskaushackilla, mutta en tiedä, jäälö siitä muistoa. (?)
voiko niistä tulla jotain viruksia tai bugeja tai muutenkaan mitään haittoja tietokoneelle.
Viruksia tuskin, bugeja voi tulla ja muita ihmeellisyyksiä peliin (aika harvoin). Siksipä kannattaakin laittaa aina hackit downloads-kansioon omiin alakansioihinsa (tietty alakansioiden käyttö mahdollista vain jos on Yöelämää), ihan siksi että se on helppo poistaa pelistä tarvittaessa.
En ole kuullut että kenellekkään olisi taitavien tekijöiden hackeista tullut mitään ongelmia. Ei kannata ladata mitä sattuu ja mistä sattuu. Esim. Modista ja Insimenatorista löytää testattua ja laadukasta tavaraa, ja jos tekijät huomaavat vikoja ne yleensä korjataan ja laittavat uudet latauslinkit.
mm vaatehack raskaanaoleville; raskaana olevat ei liiku lainkaan.. kahta muuta kokeilin, tilttas kone, pitäydyn ei hackeissa