Nii oisin kysyny että onko kellää minkäälaista tietoa noista SKYTEAM ST50 SM (www.motorpower.fi) mopoista. Meinaan siis että onko hintansa väärti..
skyteam
3
3538
Vastaukset
- manki
mulla on semmonen vaik se on kinu se ei oo vielä romahtanu on ollu yli 5 v ilman korjaamista
- heheee
haluisin tietää onko skyteamin 125 PRO hyvä ja onko kaikissa skyteamin mopoissa vaihteet alaspäin?
- kokemusta on
Ei mun tietääkseni oo alas päin.. Ainakaa st50 PBR:äs ei oo alas päin.. Itellä on tommonen PBR ja hyvin lähtee :) Kulkee vakiona 65 (ainakin vanhemmat mallit, nykyset ei vissiin kulje?)mut ei keuli (ainakaa kaasusta eikä kytkimelläkään oikeen).. Mut kyl sen saa keuliin jopa kaasusta ilman viriä jos vaivaa näkee(ite en oo nähny)nii kyl saa keuliin kaasustaki mut se vaatii taitoo (multa ei sitä löydy).. Enste pitää perää korottaa nii sit pystyy keulaan kaasust.. Heittää kaasu enstex poies sit löydä se pohjaan ja hypätä taakse nii perkeleen kovaa nii sit kyl keulaa.. ;) Hienon näkönen se on kuten ootte varmaa huomannu.. vakiona lamppu ny on aiva perseestä mut senki pikku ulkonäkövian saa korjattuu ostamalla maskin :)hyvin sopii esim. riejun tai yamaha dt:n(tai mbk x-limit) maski... Itel on 04-vm Yamaha DT:n maski siin ja on vähä rajun näkönen.. Hyppii tollasel ei kannata ku menee takapää (jousi)lysyyn... (nimimerkillä kokemusta on ;D)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843452
- 771367
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1831363Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401050Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051000Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310952- 43869
- 95867
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78855Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835