Toinen vitsi

uutisissa kerrottiin erään kunnan yhdistäneen vesi- ja viemäriverkkonsa.
5396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tämäkin, tavallaan ...=))))

Äänestä

Ei mauttomanpaa vitsiä ole edes olemassa.Hah haaa kylläpäs naurattaa...?

Äänestä
  • Kuvan henkilö on tullut 34 vuotta sitten Ristiinaan. Vesi on ollut hänelle tärkeä elementti, mutta hän ei kalasta. Hän on harrastuksenaan ahkeroinut mm. pari taloa, 19 venettä ja neljä lasta.
    Ristiinalainen 2.6.

    On siinä harrastukset ;D

    Äänestä

hassu juttu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Minea44 kirjoitti:

uutisissa kerrottiin erään kunnan yhdistäneen vesi- ja viemäriverkkonsa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu