...edessä ensi sunnuntaina 20.8.Viikon matkaa Kultahietikolle ja hotelli on Marina Grand Beach...kellään kokemusta kyseisestä hotellista???
ensimmäinen bulgarian reissu...
...
5803
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Todella hyvä hotelli ei ainoatakaan moitteen sanaa, täydet kymmenen pistettä hotellille ja henkilökunnalle ym... Hyvä siaintikin, lyhyt matka rantaan ja keskustaan.
Jos lähden vielä toistamiseen Bulkarian Kultahietikolle, niin ehdottomasti menen tuohon hotelliin.
Miksi sä täällä kyselet mimmonen joku hotelli on jos oot kerta sen jo tilannu? Eikö olisi parempi tehdä omat johtopäätökset paikan päällä vai meinasitko et jos tulee huonoo kommenttia nii vaihdat hotellisi?
Nooh...kyllä se on aina kiva tietää jotain hotellistakin etukäteen.
No nyt tuli ainakin pelkkää hyvää hotellista, ei tarvitse vaihtaa.
Kiitos gaala..On see mielestäni mukava kuulla toisten kokemuksia paikasta mihin itse on menossa.Kiitos!!!
Minä tykkäsin todella paljon siitä hotellista, huoneet oli tilavat ja siistit, koko henkilökunta siivoojia myöten erittäin ystävällisiä, ja ruuat oli hyviä seisovastapöydästä. Ranta ja ostoskatu lähellä, ja ravintoloita lähistöllä myös.
Ensimmäinen hotelli minun matkailu-historiassa, josta en löytänyt mitään aihetta "narista" :))