KOULU SUKS!!!

ei mul mitää muuta asiaaa ku KOULU ON PERSEEST!!!paitsi et siel näkee kaikki kamut(no osa) ja sit eräst henkilöö..;)
11534
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kirjoitusvirheiden määrästä, sen uskoo.

Äänestä

Koulu menettelee niin kauan, kunnes siellä ei kiusata.!

Äänestä
  • Mul on niikun aziatxxx tosix niinkux huonostixxxx.... voi teiniangstia kun se on kivaaa... xxxx

    Säälittävää.

    Äänestä

  • uhef kirjoitti:

    Mul on niikun aziatxxx tosix niinkux huonostixxxx.... voi teiniangstia kun se on kivaaa... xxxx

    Säälittävää.

    Mullekko kommentoit ?

    Äänestä

Ku menin yläasteelle,mulla oli asiat ihan vituillaa..koulu meni miten meni..alaspäin siis ja muutenki käyttäytyminen oli huonoo ja lintsasin usein.monii tunteja..
Kiitos mun yhen kaverin mikä jäi taka-alalle kaiken sen paskan takia tuki mua ja jakso kuunnella mun varmasti risovia juttuja.Se sai mut näkemään et mulla on aikaa tehdä kaikkee tota ku mä saan ja voin.Mä elän täysillä ja oon todella onnellinen.Mä en seurustele,mutta tää mun bestis korvaa senkin.se on parasta (yksi niistä)mitä mulla ihmisistä on ja se tietää sen.
Oon sanonu sen sille ja varmasti näyttänytkin.Nyt mulla menee koulu ylöspäin.Lintsaamisen lopetin,ku mutsi oli ihan kauhuissaan musta et mikä mua vaivaa..halusin tehä sen ylpeeks.tein.Nää muut kaverit on usein ihmetelly että mikä muhun on menny ku lopetin röökaamisen ja muut.Ehkä vaan haluun olla tällänen.Vaikka en mä nyt ihan mamintyttö oo...;)
hyvää jouluu kaikille ja kiitti ku/jos luitte..
Oli pakko purkaa ajatuksii..Kiitos bestikseni

Äänestä

Voi kuule, jos tietäisit kuinka hanurista se minulle on kun lähes 30 ihmistä kiusaa koko ajan, ei yhtään ystävää ja Opettajat utelee vointia koko ajan, tahtoisi listiä itsensä mutta tietää menestyksen olevan paras kosto, niin tuo on pientä.

Äänestä

PS: Oikein kirjoitettaessa se kirjoitettaisiin: "School suck"

Äänestä
  • Kyllä minä sanoisin: The school sucks!

    Äänestä

  • Enkunopenpoika kirjoitti:

    Kyllä minä sanoisin: The school sucks!

    No vaikka niin, mutta c-kirjain pitää olla mukana!

    Äänestä

  • efgdfgdfgdfgdfgdfg kirjoitti:

    No vaikka niin, mutta c-kirjain pitää olla mukana!

    Niin pitää, ja pitää olla myös artikkeli ja persoonapääte.

    Äänestä

Hienoa. Tämä tietää lisää luopioita veronsa maksavien ihmisten listalle. Ou jee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Zerox kirjoitti:

ei mul mitää muuta asiaaa ku KOULU ON PERSEEST!!!paitsi et siel näkee kaikki kamut(no osa) ja sit eräst henkilöö..;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu