Eli nyt menossa 33/30. Testasin 30/30 ja näytti negaa. Kertokaas millon testailen sit seuraavan kerran?
Nännit on TOSI kipeät ollu pari päivää. Käveleminenkin sattuu kun hankautuu rintsikoita vasten...
Taitaa olla kropan kepposia taas :(
Nännit on TOSI kipeät ollu pari päivää. Käveleminenkin sattuu kun hankautuu rintsikoita vasten...
Taitaa olla kropan kepposia taas :(
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mulla sama juttu. Kp 32/30 meneillään ja rinnat kipeät. tekee mieli testata joka päivä.
eipä siinä varmaan mitn aika rajaa ole millon vois taas testailla. Kaikilla tuntuu näyttävän ne testit vähän millon mitäkin. Oisko viikon välein hyvä? =) Jos ei ala kuulumaan menkkoja millään ja negaa näyttää niin sillon on varmaan ihan hyvä ottaa yhteyttä lääkäriin? Mulla ainakin on kierto epäsäännöllinen, että ei uskalla toivoa mitään, vaikka ois menossa jo 40 päivää..mutta sekin niin yksilöllistä!!
että kuulostaa kyllä raskaudelta... Toivotaan parasta :)
Jos ei rahanmeno ja mahdolliset uudet negat hirvitä, niin testaa vaikka joka päivä. No, itse varmaan tekisin esim joka kolmas päivä (tai kerran viikossa jos hermo pitäis ;) ) Varmaan piinallista tuollainen!
eikös testien ohjeissa käsketä testaamaan kolme päivän kuluttua uudestaan, jos kuukautiset eivät ole siihen mennessä alkaneet..?
Niin niissä taitaa lukea, mut taidan ottaa sen linjan, että kerran viikossa.. JOS maltan odottaa :)
Vaikka voihan olla että pillerit vaikuttaa edelleen kierron pituuteen..