conflict desert storm 2

hei!miten pääsee eteenpäin kohdassa"street battle"jossa semmonen joku it tulittaa kokoajan ja siinä on piikkilanka aitaa edessä.tää on aika alus tää tehtävä.voisko joku auttaa.
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

otat sen lieri hattuisen ukkelin ja otat semmoisen jutun vähän kiikari maisen kapineen ja osoitat sillä sitä kohdetta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


werty kirjoitti:

hei!miten pääsee eteenpäin kohdassa"street battle"jossa semmonen joku it tulittaa kokoajan ja siinä on piikkilanka aitaa edessä.tää on aika alus tää tehtävä.voisko joku auttaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu