Onko hän tosiann niin hyvä että pääsisi
suomen maajoukkueeseen hyökkääjäksi
esim.kuqin ja forssellin tilalle
koska jos hän olisi niin hyvä
miksei hän pelaa ulkomailla
kun joskus puhuttiin tv:ssä että
saisipa adriano suomen kansalaisuuden
äkkiä jotta pääsisi maajoukkueeseeen.
Adrianosta
jari767896
2
629
Vastaukset 2
- vakioheppu
Talvimaajoukkueeseen menisi hyvin. Muuten tekisi tiukkaa päästä avaukseen jos muut parhaat on mukana. Tämä on tietysti vaan minun mielipide.
- siniz
etkö vielä sitä tiennyt? kts. www.mypa.fi uutiset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591280
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust571208Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1331142- 1011024
Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,71020- 50869
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.6833Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27781Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it197710- 71679