Nokia 6630

blayer

Mulla on nyt nokia 6630 kännykkä ja haluaisin siihen sellaisen ohjelman että vois kuunella musiikkia kuulokkeitten kautta. Mikä ohjelma siis pitää asentaa tohon ?

(Siitä sit tulis sellainen kännykkä mp3 soitin)

ps. jos tiiätte niin voitteko antaa linkkiä.

3

553

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mitään

      siinä on jo RealPlayer.

      • blayer

        niin on mutta pystyykö sen kautta kuuntelee musaa, niin että kuuluu vain kuulokkeista äänet?


      • kinneas

        RealPlayer ei ole musiikkisoitin. Puhelimessa on sisäänasennettuna erittäin kompelö MP3/aac musiikkisoitin. Suosittelen hankkimaan UltraMP3, on maksullinen MP3 soitin jossa voi helposti muokata soittolistaa (siis yhtä, ei mahdollista useaan soittolistaan...), on hienon näköinen ja siihen saa netistä uusia ulkoasuja. Äänenlaatu on niin hyvä kuin käytettävästä puhelimesta saa. Plussana ulkoasu, käytettävyys, äänenlaatu, miinuksina soittolistojen puute sekä maksullisuus (tietenkin jos imutat netistä niin...) ja minimiäänenvoimakkuus (on mielestäni hieman liian luja hiljaisimmaksi.

        Ilmaisia mp3 soittimia hmm... PowerMp3 tais olla yks, mutta en ole varma oliko sittenkään ilmainen... Viking mp3 on ainankin ilmainen, mutta ilmaisuuden huomaa ulkoasussa ja ominaisuuksissa. Kyllähän tuo puhelin sopii hyvin musiikkisoittimeksi, mutta itse suosittelen nokia 6680, se kun ei enään maksa montaa kymppiä 6630 enempää, ja joissain paikoissa samanhintainen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      120
      1777
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1588
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      48
      1109
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      44
      1000
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      929
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      856
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      44
      822
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      790
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      778
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      760
    Aihe