joita lihavat, rumat, kateelliset naishirviöt estävät ilkeyttään näkemästä alastomia naisia, tai joiden mielestä BB:ssä ei ole "tarpeeksi kauniita" naisia: hankkikaapa aikuisviihdettä vaikka täältä netistä. BB ei, uskokaa tai älkää, ole sen genren ohjelma.
Hyvä vinkki kaikille niille
miesparoille
51157
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
katsoppas naapurimaiden versioita. suihkuseksiä yms parhaaseen katseluaikaan. sinäkin varmaan ummistat silmäsi kun miehen pippeli vilahtaa
Jos äänestyksessä olisi kolme äijää, joista kaksi normaalin näköistä, yksi ns. hyvännäköinen "hunk" joka saa kovasti sukat pyörimään jaloissasi, et itse varmaan äänestäisi tota viimeistä taloon koska se eka tuntui niin rehelliseltä ja kivalta
Heille näkyy liiankin kanssa, koska anatomisesti se vain on niin.
BB-2005:ssä ei juuri alastomia naisia näkynyt,(hyvä niin).
minkähän takia suihkut ja saunat sisältävät omat kamerat (k-18). alastomuudesta se raha otetaan, ei ihmisten mielenkiinnosta kilpailjoiden henkiseen elämään.
Kaikki rumat ja kateelliset naiset eivät nimittäin ole lihavia. Minultakin, de facto, katosi viimeinen rasvasolu (vasemmasta rinnasta muuten) jo vuonna 1968.
Käyttäkää hei tytöt pysyviä nimimerkkejä jatkossa niin tiedetään kenen valistuneen toverin juttuja täällä milloinkin luemme. Vähän niinku jatkuvuutta ja sillei.