Tiedättekö että onko näitä edes olemassa, jos on niin minkä nimisiä?
(Peli jossa ajetaan laivoja)
Laivasimulaattori?
5
5192
Vastaukset
... tämä. Virtual Sailor. Netissä ladattavissa demo ja maksun jälkeen koko versio. Netistä löytyy iso kasa laivoja yms. Osoite (hangsim.com)
Jos haluat joitain screenshotteja, niin voin lähettää e-mailiin.^ L o C kirjoitti:
Ship simulator!
http://www.shipsim-secure.com/... onhan tuokin. Virtual Sailorista tuli äskettäin 7 versio. Todella huimat parannukset verrattuna 6:een! Kannattaa tutustua ja melkeinpä kannattaa ostaa myös kokoversio. Kaikki tulevat päivitykset ovat ilmaisia, jos oikein olen ymmärtänyt. Ship Simulatorista ei ole muuta kokemusta kuin tuo demo. Virtual Sailor 5 versiosta asti olen jo seilaillut esim. Finnjetillä.
- näin saat lisälaivoja demoo...
whitehorserider kirjoitti:
... onhan tuokin. Virtual Sailorista tuli äskettäin 7 versio. Todella huimat parannukset verrattuna 6:een! Kannattaa tutustua ja melkeinpä kannattaa ostaa myös kokoversio. Kaikki tulevat päivitykset ovat ilmaisia, jos oikein olen ymmärtänyt. Ship Simulatorista ei ole muuta kokemusta kuin tuo demo. Virtual Sailor 5 versiosta asti olen jo seilaillut esim. Finnjetillä.
näin saat lisälaivoja demoon (kokoversion ominaisuus) lataa laivoja, ja ota ne laivat toiseen kansioon väliaikaisesti, joita et tarvitso
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2032165
- 1341188
- 1131073
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa23827- 58806
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34751ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46567- 10540