ei meinaa

oon 35, onkohan nyt kyseesä paha lasku kausi, vaímolla kova nousukausi. ei meinaa lentää, kun käsin ja suussa käsin. oisko ssr lääkkeelle vaihtoehtoja se vaikuttaa nekatiivisti. kiitti
2407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Anna vaimosi mennä vieraisiin, jotta saa mitä tarvii. Harva nainen mitään impotenttia tarvitsee kuin elättäjäkseen. maaailma on täynnä miehiä joilla seisoo yhä.

Äänestä
  • sän laukeaa kyllä useita kertos, pystysitkö parenpaan,ei ole valitellut.hyvää kesää

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiho kirjoitti:

oon 35, onkohan nyt kyseesä paha lasku kausi, vaímolla kova nousukausi. ei meinaa lentää, kun käsin ja suussa käsin. oisko ssr lääkkeelle vaihtoehtoja se vaikuttaa nekatiivisti. kiitti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu