Saitko

Saitko jotain vai kadotitko sen tänään.

6

1158

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ellen

      En tajunnut laisinkaan.... menettäneeni.

      Sain kai suloisen unohduksen ...

    • väsky

      ison puhelinlaskun :/ Kadotin puhelimen , avaimet , mutta löytyihän ne. Epäilen , että olen kadottamassa muistini....

    • Tok-Fia

      Sain kaksi halia työkaverilta(mies)sit sain palkkaa kun jaksoin laahautua töihin...hmm..mutta sitä rakkautta jota odotan en saanut tänäänkään...nyyh...Hyviä öitä kaikille.

    • Yanet

      tänään vävyn tekeleen. Ainokaiseni rupuseni rakkaani soitti ja kertoi mennensä tänään kihloihin. Yksi askel lähempänä mummouttako..?

      Kuulostivat niin kihisevän onnellisilta, että aivan sydämmestä otti!

    • erään hyvän ystäväni viestin kautta voimakkaan onnentunteen siitä, että kauan sitten tein oikean ratkaisun elämässäni:)

    • Itse sain viestin ystävältäni jota olin kaivannut pitkään ja kuulin että asiat on hyvin. Kotiin tulessa nuorimainen tuli halimaan ja sanoi äiti kulta mulla oli sua kamala ikävä.
      Sydäntä lämmitti. Tänään en menettänyt mitään mutta huomisesta en tiedä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. "Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"

      Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk
      Maailman menoa
      242
      7010
    2. SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"

      Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit
      Maailman menoa
      227
      3641
    3. Mistä ihmeestä sitä viirasi?

      Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti
      Jyväskylä
      29
      3486
    4. "Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."

      Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –
      Maailman menoa
      244
      2415
    5. SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle

      Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?
      Maailman menoa
      146
      1872
    6. Partamies hoi!

      En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re
      Ikävä
      40
      1847
    7. Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä

      Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.
      Haapavesi
      123
      1651
    8. Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!

      Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm
      Suomalaiset julkkikset
      15
      1194
    9. Etkö vieläkään ole löytänyt ketään??

      😅😅😅😅😅😅😅
      Ikävä
      126
      1153
    10. Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset

      Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii
      Tv-sarjat
      19
      1029
    Aihe