Huoneistohotelli Intouriste FFF/Agadir

Kaya

Hei!

Olemme kovasti suunnittelemassa lomamatkaa Agadiriin ja nyt kyselisin onko kukaan ollut tuossa kyseisessä Intouriste hotellissa? Tai kuullut siitä puhuttavan. Onko minkälainen paikka? Jos on kehno, voisitteko suositella jotain toista saman hintaluokan hotellia?

1

530

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JaanaNiemi

      Intouristin sijainti on tylsa.Sijaitsee keskeneraisella macchia-kasvillisuuden tayttamalla rakennustyomaalla. Itse htl on ihan kiva, ranta suht lahella mutta jotenkin kuitenkin kaikkialle pitka matka. Olet sentaan Agadirissa missa yleensa kavellen paasee paikasta toiseen. En ole katsonut hintoja mutta miten olisi Yasmina, Odyssee Park, Sud Bahia,jne ovat keskustassa, paljon palveluita, lyhyt matka rannalle. Agadirissa kuitenkin on niin ihanaa poiketa kahville HALPOIHIN paikallistenkin suosimiin kahviloihin, ravintoiloita on pilvin pimein hotellialueella tai keskustassa. Intouristiin on nailta alueita aina taksimatka.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      105
      1770
    2. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

      Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
      Suomussalmi
      44
      1247
    3. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      46
      1179
    4. Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?

      Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk
      Kuhmo
      23
      1000
    5. Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..

      Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita
      Maailman menoa
      172
      849
    6. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      800
    7. Hei sinä nainen

      Haluaisin koko ajan olla kiinni sinussa😟❤️❤️
      Ikävä
      48
      722
    8. Nythän todellisuus on kuitenkin se

      että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja
      Sinkut
      201
      713
    9. Kuka oli kuskina

      Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?
      Suomussalmi
      14
      702
    10. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      40
      636
    Aihe