entä teillä...

hei minä olen syöny diane nova pillereitä kuinka noppeesti teillä on tärpänny? minä olen viimeisen pillerin syöny 28.7 ja menkat tuli ja nyt on maha kipiänä. ja tuntuu et ois kuume mut ei ole... onko menkat sit alkamas... onko kokemuksia kiitoksia
1248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

meillä kesti 2v

Äänestä

Kommentoi aloitusta


???? kirjoitti:

hei minä olen syöny diane nova pillereitä kuinka noppeesti teillä on tärpänny? minä olen viimeisen pillerin syöny 28.7 ja menkat tuli ja nyt on maha kipiänä. ja tuntuu et ois kuume mut ei ole... onko menkat sit alkamas... onko kokemuksia kiitoksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu