Jopa viisitoista savuketta päivässä tupruttanut suosikkinäyttelijä Johnny Depp on tehnyt tupakkalakon.
Lakko alkoi muutama kuukausi sitten ja tuntuu pitävän. Depp haluaa keuhkonsa puhtaiksi ja äänensä selkeäksi, koska alkaa filmata musikaalia Sweenie Todd.
Mr. Lordista poiketen Depp on tuskin koskaan tuprutellut faniensa nähden. Toki tiedotustilaisuuksissa ja muissa "hermopaikoissa".
Juoru linkistä : http://elisa.net/uutiset/viihde/22383.shtml
TupakkiLakkoon Kaikki
Ellen
4
796
Vastaukset
- Tupa-Kalle
Kaikki jotka lopettaa tupakoinnin saa multa persettä. Olen tosin ruma mies, mutta jos jollekkin kelpaa...
- Max T W
"Mr. Lordista poiketen Depp on tuskin koskaan tuprutellut faniensa nähden. Toki tiedotustilaisuuksissa ja muissa "hermopaikoissa".
Veti ketjussa...- JcDII
You're absolutely right!
- eikös tuo
polttanut siinä sikaria eikä tupakkaa...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse5178815Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1556086Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos3555122Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli664729Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s984331Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1664043SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1843902- 911838
- 1031384
- 47949