uima rannalla

ukkeli

oli kesäkuun lämmin ilta ja puhelin soi. ystäväni miia soiteli ja pyysi et kerkiäisinkö viemään hänet uimarannalle no totta kai minä vaan kerkiän. no saavuimme yksityiselle uimarannalle ja miia oli jo kotona laittanut uimapuvun pääleen joka oli tosi seksikäs rinnat pursuivat ja muodot tosiiaan tuli huomattua. no tuhmat ajatukset tuli heti mieleen et tuotako saisi ni huh huh.
miia meni uimaan ja huuteli et tule sinäkin vesi on tosi lämmintä no minäkin sit menin ja kaluni rupesi herämään miia taisi sen kyl huomata ja sanoi et haluaisinko helpotusta jäykään kaluuni.
sanoin vaan et jos hän niin haluaa ni kyllä.miia ui lähemmäksi ja tarrasi kovaan kulliini ja alkoi vatkata sitä, itse pistin sormeni hänen pilluun miia sanoi et haluaa mun kalun suuhun ja hän sukelsi pinnanalle ja imeskeli sitä sielä pitkän aikaa ja palasi sit pintaan haukkaan happea ja sukelsi taas tunnis kuinka mälli lähti irti ja miia sai kaikki suuhunsa. sanoin miialle et jos vaik huomenna haluat kyydin uimarannalle ni aina kerkiän. kävimme siitä lähtien joka paivä uimassa ja jotakin muuta tekemässä !!

4

11233

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tollo2

      ja hienosti kirjoitettu.

      LISÄÄ ! ! ! ! !

      • kun tuon luin

        to della m ahtavast ikirjoitettu


      • sukelsi
        kun tuon luin kirjoitti:

        to della m ahtavast ikirjoitettu

        uppo nalle. kirjoitti uimaran nalle.

        Virkkeenaloittaminenisollaalkukirjaimella on tarpeetonta haaskausta näin säästetään esim shiftnäppäintä ja välilyöntiä

        todellamahtavastikirjoitettu


    • LUKIJAINEN

      Miksi pilkkaate pientä poikaa, joka juuri ja juuri on oppinut tuntemaan kirjaimet.

      K A N N U S T A K A A !!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      692
      2734
    2. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      31
      1376
    3. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1294
    4. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      113
      1235
    5. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      47
      1208
    6. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      104
      1060
    7. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      112
      963
    8. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      105
      949
    9. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      50
      779
    10. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      64
      761
    Aihe