mä tiedän et kaikki on kyllästyny näihin kysymyksiin mutta silti. eli.. mä en oo mikään laiha mutta en oikeestioikeesti hirvee pullakaan. vaikka kyl haluisin olla laihampi. oon 14v (tyttö, 165/58 ja 70C.
niin. pojat, tykkäättekö laihoista tytöistä? vai pitääkö/saako olla jotain mistä ottaa kiinni?! ;)
vastailkaa, please....
niin. pojat, tykkäättekö laihoista tytöistä? vai pitääkö/saako olla jotain mistä ottaa kiinni?! ;)
vastailkaa, please....
Vastaukset 3
Vanhimmat
Siis, sillä ei paljoa merkitystä ole mutta jos onpi esim. 160cm ja painaa 100kg ni en kyllä olis sen kaa.. Siis ennemmin jotain mistä kiinni ku ei. En tykkää laihoista, enkä tukevistakaan henkilöistä. Tai no kuka sitä kattoo jos tutustuu sisälle mutta kun mun tyttö vaan sattuu olemaan niin ihannepainonen ettei ajattele oike mitään semmosia..
No siis. Hmm... Ei liian tukeva, muttei liian ruipelokaan. Eli sun (165/58) on ihan sopiva. Vaikkei sillä tietystikkään ole niin merkitystä. :)
PITÄÄ OLLA JOTAIN MISTÄ SAA KIINNI!!!!! mut elä tuosta lihoo enempää saisit kyllä olla hieman kevyempi ellet sitten harrasta jotain bodausta.