ajeltiin emännän kans vanhalla kawalla "z 1000"emäntä rupes puristeleen meikää haaroista,no siinähän tuli täys tondis,eikun mehtän reunaan,kawa keskiseisonta tuelle parkkiin.riisuin emännältä nahkahousut ja takin pois.yllätyin kun ei ollut pikkareita ollenkaan,vaan posliini pillu.sitten hän istui kawan nahkapenkille,jalat levällään.rupesin nuoleen pimppaa ja samalla hangaten klittaa,muutaman minuutin kuluttua tulikin enasimmäinen orkasmi.sit emäntä nousi kavan satulaan,perse pystysä,asetuin hänen taakse,mistä oli helppo työntää muna pilluun.kummallakin tuli yhtäaikainen orkku....tämä tarina on tosi.
mp reissulla
4
13307
Vastaukset
- pakoputki
Onks sulla siinä orkkisputket? Yleensähän noihin on keretty laittaa jotain tarvike 4-1 putkia.
Voisit ajattaa emäntääs tänne niin voisin rasvata paikat.- ihan orkkis
putkilla,4-2 een. 4-1 een putken meinaan hommata,tulis vähän tyyliä ja potkua.loppus nuo satteet niin pääsis emännän kans ajelulle=))
- sivusta seuraaja
ihan orkkis kirjoitti:
putkilla,4-2 een. 4-1 een putken meinaan hommata,tulis vähän tyyliä ja potkua.loppus nuo satteet niin pääsis emännän kans ajelulle=))
Taitaa pyöräsi olla 1980-luvun alun laitteita, hienoja pelejä. Naisesi posliinikin on varmasti yhtä hieno näky.
- Geenitutkija
"tämä tarina on tosi"
Niinpä. Ja sehän tässä häiritseekin.
Nimittäin se, että noinkin heikolla älykkyydellä siunatut ihmisyksilötkin voivat pariutua ja mahdollisesti siinä samassa lisääntyä.
Se ei ole hyväksi lajille.
Muistakaa nyt seuraavalla kerralla käyttää kondomia. Se ei ainoastaan suojaa teitä taudeilta, vaan myös meitä muita siltä, että teidän geeninne ei enää siirtyisi seuraavaan sukupolveen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksköhän mä oon tuolla
Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup346306Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su1004774Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene233522- 493045
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1173027Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko252835Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla322221- 431835
Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?291702Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.261637