Christina Aguilera solmi jo vuonna 2004 Vercase-muotitalon kanssa 2milj.dollarin diilin mainoskuvista sekä toimi mannekiinina coca-colalle ja Sceckers-kengille kohun saattelemana ja suurella palkalla mutta nyt vasta neito näyttää löytäneen oman ja todellisen tyylinsä.Aiempien vuosien dirrty-tyyli taisi olla vain kokeilun(ja näyttämisen)halua mutta nyt 25vuotias tähti on aidosti tyylikäs,todellinen muoti-ikoni. Veikkaisin että seuraabvalla "maailman huonoiten pukeutuvien julkkisten" listalla Aguileraa ei enää näy,päinvastoin. Ihme ettei ole vielä kirinyt näiden muoti-äänestysten kärkeen parantuneesta tyylistään huolimatta!?
MUOTI-IKONI
LILAPLI
1
216
Vastaukset
- elikkäs elikäs elikkäs
christina tuo itseään esille sen mukaan mikä tuntuu hyvältä. ei hän ollut "dirrty" mistään muusta syystä kuin että se tuntui ominaiselta silloin.
ja on kovin ajattelematonta sanoa, että nyt hän on tyylikkäämpi yms. ensinnäkin on kovin kulttuuripainotteista se, mikä on tyylikästä. sinusta ja minusta hän on ehkä nyt tyylikkäämpi, mutta älä viitsi puhua niin, kuin se olisi joku aukoton tosiasia.
ehkä ei ole tyylikäs-listoilla, kun listan laatija ei pidä häntä tyylikkäänä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain18011026Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-9210492Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2355930Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1804744Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313226- 1713215
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin392033Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2981608Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61450Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161374