Viivi ja Wagner kuva hakusessa

Saisinko tätä kautta apua salapoliisityöhön. Hakusessa on Viivi ja Wagner kuva, jossa Viivi sanoo "Ylös Wagner!" ja Wagner vastaa omalla tyylillään: "Ei jaksa". Haluaisin suurentaa tuon kuvan makuuhuoneemme seinään.

Kiitos jo näin etukäteen!
42591
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Henkilö, joka haluaa koristaa huonettaan huijaripiirtäjä Juban kuvilla on mielisairas.
Toivon perheellenne kuolemaa.

Äänestä

Katso hesarin sivuilta www.hs.fi, siel on sadoittain V&W-kuvia..=)

Äänestä

tulipa nyt mieleen että eikös toi mahtais olla jonnintasoista tekijänoikeuksien rikkomista..?

Äänestä
  • olen sitä mieltä että voit vetää vitun päähäsi

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Saisinko tätä kautta apua salapoliisityöhön. Hakusessa on Viivi ja Wagner kuva, jossa Viivi sanoo "Ylös Wagner!" ja Wagner vastaa omalla tyylillään: "Ei jaksa". Haluaisin suurentaa tuon kuvan makuuhuoneemme seinään.

Kiitos jo näin etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu