Kokeilu

ensikokeilu

haluaisin kokeilla seksiä miehen kanssa,oisko pohjois-savon alueella miestä joka on jo kokenut tai joka haluaa kokeilla?olen 23v.olen jo pitkään harkinnut.

6

1569

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nix Nax

      Kyllähän niitä varmaan on... Ja hyvä niin. Ole kuitenkin varovainen, eläkä tee mitään mikä tuntuu itsestäsi pahalta. Ensimmäinen / ensimmäiset kerrat saattavat kyllä aiheutta mielen myllerrystä varsin todennäköisesti. Neuroottinen ei tarvitse olla, eikä pelätä liikaa, mutta terve varovaisuus ja hitaasti eteneminen voi olla ihan ok - ellet nyt välttämättä halua hypätä sänkyyn ensimmäisen vastaantulijan kanssa...!

    • Cocktail

      Itseänikin jotenkin kiinnostaa ajatus toisen miehen kanssa kokeilemisesta. Olen käsittääkseni hyvin hetero ja olen elänytkin hyvin tyydyttävissä naissuhteissa toistakymmentä vuotta. Muutaman viime vuoden aikana on kuitenkin herännyt halu päästä "ihan vain kokeilemaan" seksiä miehen kanssa. Kovin kiihottava ajatus..

      Jonkun sellaisen alle kolmikymppisen ja ehkä vähän poikamaisen ja kokemattoman kanssa. Niin kuin minä olen. Mitään romanttista en kylläkään osaa miehistä ajatella.

      Kynnys lähteä DTM:ään heilumaan on kuitenkin kovin korkealla varsinkin, kun elän naisen kanssa parisuhteessa. Kertokaa, miten asia ratkeaa ilman myrskyä.

      • Caku

        Seksi miehen kanssa kiinnostaa, mutta olen hieman varovainen suuseksin suhteen, koska lapsena nivusista puraisi koira.


    • ltm

      Joka tuutista tulee nykyisin seksiä joka lähtöön ja tietenkin jotkut miehet haluavat kokeilla kaikkea uutta ja "jännittävää" Rohkeimmat kokeilevatkin ja kun se ei sitten niin mukavaa ollutkaan niin mistäpäs ne suurimmat homo-vihaajat tulevatkaan kuin näistä pettyneistä tyypeistä.Aidosti homouden tunnistava kyllä etsii ja löytää kaltaisensa

    • Anonyymi00008

      kai sitä yksi 7 kk talouskoulun mies keitäjä löytyy.
      asiaan
      asiaan
      omistan erään mallin liikuntaan, , minulle kerotttiin ei sitä kannata Kärsämäelle viedä.
      Pitää paikanssa sen kävelee ostoksena kunta peppu psykiatrisen kanssa osto kuitiin

      • Anonyymi00009

        Onko tuo jotain homokieltä?


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      138
      1520
    2. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      148
      1081
    3. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      69
      936
    4. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      272
      769
    5. 68
      733
    6. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

      ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
      Pyhäjärvi
      56
      723
    7. Rakastan sinua mies

      Siksi haluankin vain sinun kanssa sitä.
      Ikävä
      37
      619
    8. Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"

      Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi
      Tanssii tähtien kanssa
      7
      581
    9. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      33
      561
    10. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      60
      557
    Aihe