Sopen sohvat?

LÖytyykö keneltäkään kokemusta Sopen sohvista - ovatko laadukkaita ja kestäviä? Olen kiinnostunut erityisesti Adam-mallista, joka on klassinen ja yksinkertainen irtoverhoiltu sohva. Voiko Sopella valita verhoilun Borås Cottonin kankaista?
1497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sopelta nyt ei kannata tilata mitään, kun en tyhmänä uskonut muiden tilaajien kokemuksia ja sain itse tuta, että joitain osia kalusteista puuttuu, eivätkä oikein jaksa kiinnostua enää tilauksesta, kun rahat jo tilillä. En ihmettele, että firman liikevaihto laskenut 5 vuotta ja lähes jo puolittunut. Harmillinen esimerkki ns suomalaisesta laadusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KirsikkaK kirjoitti:

LÖytyykö keneltäkään kokemusta Sopen sohvista - ovatko laadukkaita ja kestäviä? Olen kiinnostunut erityisesti Adam-mallista, joka on klassinen ja yksinkertainen irtoverhoiltu sohva. Voiko Sopella valita verhoilun Borås Cottonin kankaista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu