pätkii

Puhelin tuli eilen huollosta. Nyt on semmonen vika että pätkii virtoja jopa kesken puhelun.. Onkos muilla samanlaisia ongelmia ollu? Pitääkö taas viedä huoltoon ja odottaa 3 viikkoa!?
4310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

käytöstä ja hankkia SE:npuhelin.

Äänestä

sivuilla päivitys ja sen voi ladata itse koneelleen mikäli viitsii, jaksaa tahi huvittaa...tosin se taitaa olla eng. kielinen, mutta eiköhän suomilainenkin ilmesty piakkoin.

Äänestä

Elikkä saattaa johtua siitä, että se vaihtelee verkkoo 3G:n ja normaalin verkon välillä...
Ota 3G pois käytöstä...
Työkalut->Asetukset->verkko->Järjestelmätila ja sieltä valitse GSM.

Nii joo... ja toivo kovasti että auttaa... :D

Äänestä
  • Luin sun tekstis ihan päin vattua.. Sori... Tohon en osaa sanoo mitää... :D :D :D :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


n70 nokia kirjoitti:

Puhelin tuli eilen huollosta. Nyt on semmonen vika että pätkii virtoja jopa kesken puhelun.. Onkos muilla samanlaisia ongelmia ollu? Pitääkö taas viedä huoltoon ja odottaa 3 viikkoa!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu