Paljonko maksaa

n. 4ha peltotontti. Vesi/viemäriverkosto on tontilla. Rakentamista ajatellen...
4757
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

varautua sellaiset 75000 - 85000 euroa makselemaan.

Äänestä

saa. Vesi- ja viemäriasiat saattaa sitten maksaa enemmän.

Äänestä

onko 20000€ liikaa vai liian vähän?

Äänestä

huhuu?? miten on ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kainuusta kirjoitti:

n. 4ha peltotontti. Vesi/viemäriverkosto on tontilla. Rakentamista ajatellen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu