kummitusauto kuvattu

katsokaa miten poliisin takaa-ajama auto häviää videon lopussa http://zanyvideos.com/video/1170/Ghost-Car.html
112505
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

että IIIIIKKKK:)

Äänestä

Menee tuon verkkoaidan "alta", eli maasta irti olevan verkkoaidan alitse ajettuaan katoaa yöhön, verkkoaita laskeuduttuaan poliisiauton valojen eteen auttaa efektissä, katsokaa tarkasti niin näette pako-auton valot aidan toisella puolella ennen loppu kuvaa.

Äänestä
  • katsopa tarkasti, ei siellä alapuolella ole tilaa ja aidalle ei käy kuinkaan, se ei edes väpätä.

    Äänestä

  • niin, mutta kirjoitti:

    katsopa tarkasti, ei siellä alapuolella ole tilaa ja aidalle ei käy kuinkaan, se ei edes väpätä.

    Oletetaan että se on kummitusauto. MITÄ HELEVETTIÄ SE SITTEN AJAA POLIISIA KARKUUN!? Sehän on kummitus! Pelkääkö se että poliisit laittaa kummituksen putkaan ja takavarikoi sen kummitusauton? Ja mitä se on tehnyt että poliisit on lähtenyt sen perään? Ajanut katsastamattomalla kummitusautolla? Salakuljettaa heroiinia? Ryöstänyt pankin että voi elellä leveästi tuonpuoleisessa?

    Tervetuloa internettiin.

    Äänestä

  • niin, mutta kirjoitti:

    katsopa tarkasti, ei siellä alapuolella ole tilaa ja aidalle ei käy kuinkaan, se ei edes väpätä.

    Se menee muuten ylämäkeen sen aidan alituksen jälkeen (aita rikkoutuu ja irtoaa vain alhaalta matalan auton ajettua vahdilla sen läpi), katso tarkasti niin näet auton takavalot hieman yläviistossa,siis ylämäkeen ja kai siitä kumpareen taakse paeten?

    Äänestä

Ettikää ny äkkiä tuo auto käsiin. Se on se matka tulevaisuuteen leffasta oleva auto. :P

Hienosti katoaa.

Aijai, poliisit ei saanut kiinni nuita ja nyt ne pääs karkuun. Onkohan tämä toinen vai eka kerta kun taas pääsee karkurit karkuun, mitä lie teki.

Äänestä
  • kyseinen haamu auto ja sen kuljettaja saattaa olla elessään ajanut poliiseja karkuun,ja kuollut ajojahdin aikana,ja nyt sitte kummittelee poliiseille.

    Äänestä

Hmm aika erikoinen video. Tosin tämä "kummitusauto" on vähän liian "fyysinen" mielestäni ollakseen "aave" tai sellaisen "ilmentymä". Tietysti tuo "aita-teoria" olisi ihan fiksu, mutta enpä tiedä. Maailma on kummia juttuja täynnä, ja jos tämä on totta niin se jää taas selittämättömäksi. Tosin onhan noita "fyysisen" tuntuisia "aaveita" nähty.

Äänestä

Jotkut teinit vaan ajaa turhan lujaa pillurallia.

Äänestä

sitä kuvaa uudestaan. minusta näyttäisi kuin kolme hahmoa olisi palanut filmille, näkyvät kokoajan pätkän pyöriessä. näkeekö kukaan muu ??

Äänestä
  • jos se on kuvattu monitorilta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


............................ kirjoitti:

katsokaa miten poliisin takaa-ajama auto häviää videon lopussa http://zanyvideos.com/video/1170/Ghost-Car.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu