Ruotsalainen "finder"??

tietääkö joku

Minun pitäisi saada käsiini eräs ruotsalainen puhelinnumero. Tietääkö kukaan jonkun ruotsalaisen numerotiedustelun numeroa? Mieluiten sellaisen, josta voi tilata yhteystietoja tekstiviestillä ja joiden tilaaminen onnistuu Suomesta. (kuten zed finder täällä.. onko zediä ruotsissa?!) Onko sellaisia edes olemassa?? Kiitos tiedoista!

8

14893

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Marienhof
      • sama kuin eka

        Kiitos aivan älyttömästi tuosta osoitteesta! Et arvaakaan kuinka korvaamattoman tiedon löysin avullasi!!! KIITOS!! :D :D :D


    • verkkofan
      • sama ku eka

        Näköjään netistä löytää kaiken mitä vaan tarvitsee! Kiitos tuostakin linkistä, löysin jo etsimäni. :) Suurkiitos teille!! :D Pelastitte päiväni! Ja ehkäpä paljon muutakin... :)


      • ILMAINEN
        sama ku eka kirjoitti:

        Näköjään netistä löytää kaiken mitä vaan tarvitsee! Kiitos tuostakin linkistä, löysin jo etsimäni. :) Suurkiitos teille!! :D Pelastitte päiväni! Ja ehkäpä paljon muutakin... :)

        Täältä saa 25 sentin rekisteröintimaksulla
        http://www.eniro.fi/r/t4
        tehdä 100 hakua ilman/kk suom. numeroista.

        Kilpailijat valitti tuosta ja joutuivat
        laittamaan tuon rek.maksun.


    • jauuso

      Mitenkä löytäisin puhelinnumeron henkilölle Silja Ylitalo Tukholma

    • Anonyymi

      Ritva Nybacka asui ja muutti ruotsiin
      Sulla on sisko nokialla
      Missä oot

    • Anonyymi

      Juu, valitettavasti Ruotsissa on kaikki henkilötiedot julkisia. Ei edes GDPR:n myötä saa poistettua omia tietoja netistä. Esim ratsit.se saitilta näkee ketä asuu samassa osoitteessa, mikä on henkliön siviilisääty ja syntymäaika, mitä moottoriajoneuvoja on rekisteröity osoitteeseen jne. Ja näitä saitteja on pilvin pimein, koska henkilötietojen jakamisella tehdään rahaa. Esim. Merinfo.se saitti kertoo myös minkäkokoisessa asunnossa asut ja mikä on asunnon arvo. Puhelinnumeron on se ainut minkä voi laittaa salaiseksi tässä maassa. Se ei paljo lämmitä, kun henkkarit ja osoitetiedot sun muut on tarjolla koko maailmalle netissä (myös identiteetti- ja murtovarkaille). Tätä on pitkään ihmetelty ulkkaripiireissä. Ruotsalaisia ei tunnu asia häiritsevän!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      121
      2355
    2. 134
      1885
    3. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      63
      1236
    4. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      105
      1206
    5. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      77
      1091
    6. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      1060
    7. Tykkäsit nainen

      Aina eniten lähetyssaarnaajassa, muistan miten nautit!😎😚 meidän pitää päästä vielä kokemaan se.
      Ikävä
      45
      1039
    8. HESARI: Kahden Pasin pankki OmaSp

      Toinen entinen työntekijä sanoi, että Turtio oli organisaatiossa “Jumalasta seuraava, ylöspäin” https://www.hs.fi/visio
      Seinäjoki
      24
      996
    9. Kerroppas nyt

      M mies, että kenestä sinä oikein tykkäät, niin saadaan tämä asia muillekin selväksi 😉
      Ikävä
      81
      990
    10. Helppo selvittää onko oma täällä

      Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse
      Ikävä
      56
      942
    Aihe