Minun pitäisi saada käsiini eräs ruotsalainen puhelinnumero. Tietääkö kukaan jonkun ruotsalaisen numerotiedustelun numeroa? Mieluiten sellaisen, josta voi tilata yhteystietoja tekstiviestillä ja joiden tilaaminen onnistuu Suomesta. (kuten zed finder täällä.. onko zediä ruotsissa?!) Onko sellaisia edes olemassa?? Kiitos tiedoista!
Vastaukset 13
- Marienhof
- sama kuin eka
Kiitos aivan älyttömästi tuosta osoitteesta! Et arvaakaan kuinka korvaamattoman tiedon löysin avullasi!!! KIITOS!! :D :D :D
- verkkofan
- sama ku eka
Näköjään netistä löytää kaiken mitä vaan tarvitsee! Kiitos tuostakin linkistä, löysin jo etsimäni. :) Suurkiitos teille!! :D Pelastitte päiväni! Ja ehkäpä paljon muutakin... :)
- ILMAINEN
sama ku eka kirjoitti:
Näköjään netistä löytää kaiken mitä vaan tarvitsee! Kiitos tuostakin linkistä, löysin jo etsimäni. :) Suurkiitos teille!! :D Pelastitte päiväni! Ja ehkäpä paljon muutakin... :)
Täältä saa 25 sentin rekisteröintimaksulla
http://www.eniro.fi/r/t4
tehdä 100 hakua ilman/kk suom. numeroista.
Kilpailijat valitti tuosta ja joutuivat
laittamaan tuon rek.maksun.
- jauuso
Mitenkä löytäisin puhelinnumeron henkilölle Silja Ylitalo Tukholma
- Anonyymi
Ritva Nybacka asui ja muutti ruotsiin
Sulla on sisko nokialla
Missä oot- Anonyymi00014
Kirjailija, runoilija Ritva Nybacka kuoli vuonna 2017.
- Anonyymi
Juu, valitettavasti Ruotsissa on kaikki henkilötiedot julkisia. Ei edes GDPR:n myötä saa poistettua omia tietoja netistä. Esim ratsit.se saitilta näkee ketä asuu samassa osoitteessa, mikä on henkliön siviilisääty ja syntymäaika, mitä moottoriajoneuvoja on rekisteröity osoitteeseen jne. Ja näitä saitteja on pilvin pimein, koska henkilötietojen jakamisella tehdään rahaa. Esim. Merinfo.se saitti kertoo myös minkäkokoisessa asunnossa asut ja mikä on asunnon arvo. Puhelinnumeron on se ainut minkä voi laittaa salaiseksi tässä maassa. Se ei paljo lämmitä, kun henkkarit ja osoitetiedot sun muut on tarjolla koko maailmalle netissä (myös identiteetti- ja murtovarkaille). Tätä on pitkään ihmetelty ulkkaripiireissä. Ruotsalaisia ei tunnu asia häiritsevän!
- Anonyymi
Mistä saan numeron Mirja Eräpuro Tukholma
- Anonyymi
Panopuita haussa vai?
- Anonyymi
+358465839834
- Anonyymi
Parempi siis ettei ota Ruotsin kansalaisuutta, niin ei aivan kaikki tiedot tule julkiseksi. Ainakaan niin kauan kuin Aleksanteri Kivimäki pysyy telkien takana.
Trolliarmeija on tietysti yksi disinformaation loputon lähde.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092368Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???331297- 106983
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha634952- 71942
- 48865
- 88818
- 70686
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31676