Maalaus vinkkejä

Oisko kenelläkkään tiedossa hyviä sivuja jossa vois käydä kattoo taiteellisesti maalattuja skoottereita? Kun ei viittis maalata pelkkään sateenkaari väriin.
1355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

... minun mielipiteeni olisi ehdottomasti candy-punainen tai jollet punaisesta tykkää ni candy-sininen!

ai perskeles, ku silmä lepää, todella tyylikäs pinta ruiskulla huolella maalatussa candyvärissä. maalit lakat tosiaan maksaa enemmän ku normaalivärit... maalauttaminen candyks maksaa automaalaamosta riippuen normaalisti maaleineen 500-600€. ja tosiaan ei montaa candymopoa tule vastaan kulman takaa. normaali metallinhohto helmiäisenäkin on toki komea, muttei enää erikoinen...

punainen candy toimii myös samalla lievästi kameleonttina, eli väriefektikin löytyy kuten kuvasta voi päätellä: http://www.motot.net/galleria/data/1341/medium/Mopeti_172.jpg

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ainut Suomessa kirjoitti:

Oisko kenelläkkään tiedossa hyviä sivuja jossa vois käydä kattoo taiteellisesti maalattuja skoottereita? Kun ei viittis maalata pelkkään sateenkaari väriin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu