Muutaman kerran on tullut kokeiltua Sigraa, purnukka kun tuli netistä tilailtua. Maistuu ihan helvetin pahalta kun narskuttelee mureniksi mutta ei mitään huomattavaa vaikutusta.
Sitten kokeilin kerran Cialig 20mg ja jortikka seisoskeli monta päivää.
Sitten kokeilin kerran Cialig 20mg ja jortikka seisoskeli monta päivää.
Vastaukset 10
Vanhimmat
...Jortikka enää valmennushommissa ?
täyttä paskoo, jonka pääasiallinen markkinointi tapahtuu täällä sivuilla ja jotkut vellihousut sitä vielä ostaa kovettumisaikeissa ja vielä kehtaavat väittää että toimisi, ei toimi mulla, ei toimi sulla, ei siis toimi ihan varmasti muillakaan! Cialis on kunnon lääkettä, eikä mitään lepikkojauhetta.
näin puhuu mies jolla ei viisari värähdä millään..laita ne munat vaan purkkiin.. jos ei sigralla kulli kovetu niin ei millään. itselläni toimii loistavasti ja mitähän mä oiskeestaan tässä sitä kirjoittelen kun et usko kuiteskaan. kuules ei kaikille samat aineet toimi. yritä ny saatana ymmärtää palikka.
...tuo minun kirjoitus oli provo...
...tuo yksi tampio tuli heti vastaamaan siihen ja kehumaan sigraa. äly hoi
...niin totta, pakko myöntää. Kaikissa "leireissä" tuntuu olevan kaikenlaista tajunnan tasoa, elämän rikkautta on se toisaalta :D
Ja eikun kaluja kovettamaan kukin tyylillään !
... kuitenkin ole elämän köyhyyttä. huvinsa kullakin!
ei oo paskoo kyllä pelittää sikgra on paras potenssilääke.tv impotentti
mutta silti se toimii pirun hyvin. Sigra on best, jos saa luvan sanoa. Cialiksesta tulee h-vetin kova päänsärky. - Sehän ON lääke, eikä siten verrannollinen Sigran kans.
Luulin nääs itekin ensin ett on ihan huuhaa - mut ei ollenkaan. Hiton hyvä pilleri. Suosittelen Sigraa, koska lääkkeitä (Cialis) saa muutenkin syödä.
Cialiksesta kauhia päänsärky. Voi olla että nostais kikkeliäkin jos ei päätä jomottaisi niin ..tusti.
Sigra toimii vaikka ei kovin tehokas olekaan.