Rättejä jokeen!?

Mitä saatanan hörhöjä siellä jokirannassa on taas touhuamassa, lumppuja kylvetään veteen ja sitte tuijotetaan niitten uintia alajuoksulle!!Äly hoi, ei saatana oo parempaa tekemistä enää??? Kuka näitä sairaita temppuja sponsoroi??
3860
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tarkoitako keskustassa?

Äänestä

Uusimaa 24.8. tkasivu löytyy selitys.

Äänestä

Rantojen miehet on ehtineet tähänkin hommaan jo kauan sitten, kännipäissään veteen heitettyjä paitoja housuja ja joskus ukkojakin on seilannut merta kohti. Ovatko puliäijät normaalia taiteellisempia? Toiset käy siihen kouluja toisilta se sujuu luonnostaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Yli meni kirjoitti:

Mitä saatanan hörhöjä siellä jokirannassa on taas touhuamassa, lumppuja kylvetään veteen ja sitte tuijotetaan niitten uintia alajuoksulle!!Äly hoi, ei saatana oo parempaa tekemistä enää??? Kuka näitä sairaita temppuja sponsoroi??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu