Viikolla 42 tai 43 olis tarkotus PÄÄSTÄ Alanyaan viikoksi. Onkohan ihan mahdotonta? Meinaan kun nuo koulujen syyslomat pukkaa päälle. Ei taida matkoja olla enään kuin Deturilla. Mitenköhän onnistuisi pelkät lennot ja hotelli sitten vasta paikanpäältä? :D Sinne on pakko päästä, mutta vasta siellä käyneenä ei noita hintoja pysty maksamaan. Sellainen 300e olisi sopiva hinta. Kuulostaa mahdottomalta.. kai.. :/
Syyslomalla
Alanyaan??????
5629
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
...meitä lähtee neljän hengen perhe 14.10 pariksi viikoksi ja toukokuussa teki jo tiukkaa saada matka. Mutta voihan peruutuksia tulla, tarkkaile noin 15.9-20.9 tienoilla matkatoimistojen sivuja, sillä tuolloin loppuerät matkojen hinnoista tulee maksuun ja "heikot sortuu elon tiellä" :D. Tosin kyttääjiäkin on paljon.
Meillä kustansi pari viikkoa puolihoidolla noin 2700. Elämä on.
Onnea matkan hakuun !
Jos kerran Deturilla on vielä matkoja, miksette ota niitä sieltä????????????
vielä liian kalliita. Mut eipä ne taida halventua enää.. :/
ne syyslomaviikoksi ikinä halpenekkaan? Jos mahdollista menkää ennen tai jälkeen syysloma-aikaa. Kouluista saa yleensä vapaata ja silloin ne on halpoja ne matkat.
että matkoja peruuntuu nyt, kun Marmariksessa räjähti ne pommit. Ihmiset eivät uskalla kuitenkaan lähteä. ;) Hui...