Hammastanko

Olen tossa aiemmista viesteistä löytänyt kohdan, että muutamille vaihdettu Avensikseen ohjauksen hammastanko? Minkä takia, miten oireili, entä mitä moinen lysti kustantaa? Kiitos! :)
41386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Toyotalla vaihtoivat takuuna(titaani). Joten hintaa en tiä. Ohjaus piti aikamoista kitinää. Sen jälkeen on ollut hiljaista.

Äänestä
  • Oliks sellaista ns. kumista narinaa/kitinaa kun kääntii edestakaisin ohjauspyörää???

    Äänestä

  • kitinaa? kirjoitti:

    Oliks sellaista ns. kumista narinaa/kitinaa kun kääntii edestakaisin ohjauspyörää???

    Juuri näin. Hiukan kun lämpeni niin sit.

    Äänestä

ja mitä lämpimämpi sen enempi oireilii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Avensis- kirjoitti:

Olen tossa aiemmista viesteistä löytänyt kohdan, että muutamille vaihdettu Avensikseen ohjauksen hammastanko? Minkä takia, miten oireili, entä mitä moinen lysti kustantaa? Kiitos! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu