akkun kesto sgh-z500

kertokaapa vähän kauanko tässä samsung z-500 puhelimessa oikein kestää akku pistin eilen laturiin se latas sen täyteen ja nyt tää taas väittää et akku on lopussa niinkun päivän kesti enkä edes ole paljon näppäillyt mun puhelinta eli mikä ois vikana??

kts.
2528
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se on aika huono muutenki. kannattaa ladata ainaki 3 kertaa täyteen ekoilla kerroilla ja tyhjätä aina tyhjäksi. n. 3 päivää pitäs ainaki pysyä vaikkei paljo tee mitn puhelmella xD

Äänestä
  • no samsungin akut on kyllä aika huonoja kun kattoo niin nehän kuluu äkkiä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jonttuli92 kirjoitti:

kertokaapa vähän kauanko tässä samsung z-500 puhelimessa oikein kestää akku pistin eilen laturiin se latas sen täyteen ja nyt tää taas väittää et akku on lopussa niinkun päivän kesti enkä edes ole paljon näppäillyt mun puhelinta eli mikä ois vikana??

kts.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu