moro..

haluaisin nettituttavuuksia itselleni ja ehkä jopa kunnon ystäviäkin:) Ikää on 17 ja asustelen helsingissä. Kaikki samanikäiset tai miksei nuoremmat tai vanhemmat mutta mielellään kaikki naiset:) Mese osoite on [email protected]
1188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mullekin voi kirjoittaa, kaikki järkevät (miten senkin nyt osais selittää), mielenkiintoiset (äh) ja aivolliset (tai sitten ei) ihmiset, kirjoittakaa vain, ihan rohkeesti, ei ketään kiinnosta enää. ;) [email protected], moon 17 (pian 18), ja turusta, :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mimmuliini kirjoitti:

haluaisin nettituttavuuksia itselleni ja ehkä jopa kunnon ystäviäkin:) Ikää on 17 ja asustelen helsingissä. Kaikki samanikäiset tai miksei nuoremmat tai vanhemmat mutta mielellään kaikki naiset:) Mese osoite on [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu