naapaurintäti

nuoripoika

hyvältä tuntui !
olin nuoripoika tapahtuman aikoihin,asuin kotona eli vanhempieni luona. isäni oli silloin alkoholisti ja meillä kävi kaikki talon dokut
ryyppäämässä.En ole katkera ainakaan kovin paljon
vaikka lapsuuteni oli täynnä viinaa ja väkivaltaa.
No itse aiheeseen.
Alakerran rouva oli perso viinalle ja tämän tästä hän soitti ovikelloamme,kun omat viinat oli loppuneet.
toukokuun viimeinen päivä tulin kotiin kun olin ollut 9 luokan päättäjäisissä luokkakamujen kanssa
noin klo. 22.00.
Jostakin syystä alakerran rouva oli jäämässä yöksi,
kun äitini oli puuhamassa sitä juuri nukkumaan olohuoneen sohvalle,kun tulin kotiin.
Kai äitini huomasi 15 vuotiaan poikansa humalatilan, mutta ei puuttunut siihen millään tavalla,vaan sanoi että mene sinä tuohon patjalle nukkumaan.
No vähän aikaan siinä patjalla nousuhumalassa runkkailtuani,aloin myös kiinnittää huomioni,
tuohon silloin vielä niin naiselliseen ja hehkeään alakerran rouvaan joka nukkui täyttä päätä meidän sohvalla.
Ja tuota pikaa könysin pikkupäissäni hänen selkänsä taakse ja aloin heti puristella hänen niin ihanan leveää takamustaan.
Hän ei humalatilastaan johtuen esittänyt mitään heräämisen merkkejä,joten nostin hänen mekkonsa
helmaa,pääsin näin ihailemaan täyteläistä aikuisen naisen takapuolta ihanien silkkipöksyjen läpi. Vähän aikaa itseäni kiihottaen kaivoin pienen kullini esille ja aloin hangata kulliani hänen pyllyänsä vasten ja samalla kaivoin hänen suuret rintansa esiin mekon alta joita vielä peitti ihanat rintaliivit,haistelin hänen rinsikoitaan jotka tuoksuivat naiselle,lievästi hielle ja ihanalle parfyymille.
minulla alkoi jo olla laukeaminen lähellä ja koitin varovasti hänen häpyhuulia ja nuuskutin ihania rintoja. Ja sitten se tuli, laskin siemeneni suoraan hänen pikkupöksyilleen.ja sittten meni monta,monta vuotta kun sain häneltä oikein kunnolla että hänkin oli hereillä.

2

12305

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hyvää

      mä tein kerran anopille samallain.se oli heti mukana hommassa herättyään.naitu on monewsti sen jälkeen.kerran muijakin oli mukana,tosin kännissä.

      • anompin kanssa

        Kerran kun muijani oli viikonloppukursseilla. Olin lainannnut kovaa pornoa, vähän sellasta Bi-juttua. Istuin olohuoneen sohvalla ja ylläni oli muijan sukkanauhaliivit, mustat pikkarit ja rintsikat. Siinä kulliani vedellessä ovi avautui ja anoppi seisoi silmät suurena ovella. Oli kuuleman luvannut tulla auttamaan ruoan laitossa ja kun hänellä oli avain, astuin vaan sisään, kutenennenkin. En voinut mitään. Kaikki näkyi suoraan eteiseen. Koetin naama punasena änkyttää jotaan, ettei vaan kertoisi muijalleni. No anoppi häippäsi keittiöön ja kun yritin ottaa asut pois, hään pyysi minua pitämään ne yllään samalla kun hän astui olohuoneeseemme ainoastaan alusasuissaan. Anoppi istahti viereeni ja sanoi olleensa ilman niin kauan, että nyt saisin aúttaa häntä oikein hyvin, varsinkin, kun nyt "ymmärrämme toisiamme".

        Siinä varmaan nussiittiin useamman kerran ja hän sanoi todellakin ymmärtävänsä minua. Muijani pikkuvelikin oli kuulema joskus käyttänyt naisten asuja ja ettei siinä olisi mitään hävettävää. Sen jälkeen anopilla oli usein jotain vikaa kotona, mitä "jouduin aina korjailemaan". Hän jopa varasi minulle omat asut, mitä sain käyttää vieraillessani hänen luonaan. sitä on nyt jatkunut noin kolme vuotta ja meillä menee hyvin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?

      HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      73
      2075
    2. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      102
      1893
    3. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      145
      1811
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      97
      1431
    5. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      35
      1399
    6. MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil
      Kajaani
      317
      1275
    7. Kirjallinen varoitus

      On annettu eräälle henkilölle. hyssytellään kuitenkin asiasta
      Äänekoski
      61
      1242
    8. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      130
      1122
    9. Julkisuuden henkilön päiväin päätös

      Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa
      Sinkut
      276
      1066
    10. Kuulin juttua että Jeesus on kopioitu krishnasta

      Pitääkö paikkansa että kertomukset ovat samat kummankin uskonnon kirjoissa
      Hindulaisuus
      447
      973
    Aihe