resident evil 2

voisko joku antaa vinkkejä miten pitää toimia niitten timanttien kans ja miteen saa jotku ovet auki
3230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voisitko kertoa vähän tarkemmin, niin joku voisi neuvoakin.

Äänestä

...ainakin niihin joidenkin ovien avaamiseen tarvii tietynlainen avain joita löytyy aina jostain.Luutavasti tarkotat niintä punasia timantteja tai mitä nyt onkaa,jotka olet saannut niitä patsaita siirtämällä,ja tekemällä sen tulen takkaan. En kyllä nyt kirveelläkään muista mihin niiitä käytettiin,mutta olisikohan ne johonkin tyrkätty josssan huoneessa...jos joku muistais?

Äänestä
  • Timantit menee huoneeseen missä on rikkinäinen helikopteri ja siellä laitat patsaan molemmille puolille timantin niin saat plukin tai kiven palasen. Mutta ovia saat auki avaimilla tai kun olet edennyt tehtävissä=)
    T:Ak

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vellu kirjoitti:

voisko joku antaa vinkkejä miten pitää toimia niitten timanttien kans ja miteen saa jotku ovet auki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu